Koniec z „ustami bez wyrazu”!

Teraz możesz wymodelować swoje usta w dowolny sposób.
Możesz dodać im trochę objętości, dodatkową miękkość i gładkość oraz utrzymać naturalne nawilżenie ust.
Na polskim rynku dostępne są już dwa innowacyjne produkty linii Restylane firmy Q-MED a Galderma Division - światowego lidera w produkcji najwyższej jakości preparatów na bazie kwasu hialuronowego, wykorzystywanych w medycynie estetycznej.
Usta przyciągają wzrok. Postrzegane są, jako symbol zmysłowości, wyraz naszych emocji.
I chociaż ideały piękna mogą się różnić, cechy ust, takie jak miękkość i delikatność, są stale pożądane. W tym celu zaprojektowane zostały dwa innowacyjne produkty linii Restylane® przeznaczone do modelowania ust: Restylane Lip Volume subtelnie zwiększający objętość ust oraz Restylane Lip Refresh przywracający naturalny poziom nawilżenia i poprawiający kontur ust. Wystarczy jeden zabieg by uzyskać natychmiastowe rezultaty w postaci naturalnie wyglądających, gładkich ust.
Naturalny wygląd – nic sztucznego
Nowe produkty Restylane Lip zaprojektowano w sposób, aby idealnie pasowały do wrażliwej tkanki ust. Innowacyjny skład sprawia, że Restylane Lip zapewnia natychmiastowe, naturalnie pożądane rezultaty.

Ponad 97% pacjentów, którzy wypróbowali Restylane Lip twierdzi,
że ich usta mają po zabiegu naturalny wygląd.

                        PRZED                          PO LIP VOLUME
    
          
 

Bezpieczny wybór
Produkty do ust Restylane, to bezpieczny wybór w medycynie estetycznej.  Podobnie jak inne produkty linii Restylane®, zostały oparte na stabilizowanym kwasie hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego. Preparaty zawierają również lidokainę, miejscowy środek znieczulający, łagodzący dyskomfort pojawiający się po zabiegu.

Ponad 97% pacjentów, którzy wypróbowali Restylane Lip
 chciałoby przeprowadzić zabieg ponownie.

Dodatkowo, produkty linii Restylene® produkowane są z wykorzystaniem, opatentowanej przez Q-MED a Galderma Division, technologii NASHA® , dzięki której otrzymywany żel wypełniający jest najskuteczniejszy i najbardziej zaawansowany na świecie. To znana od ponad 15 lat substancja, z jej użyciem przeprowadzono ponad milion zabiegów na całym świecie i wykonano wiele badań klinicznych. Bezpieczeństwo i skuteczność produktów Restylane® potwierdza szereg przeprowadzanych badań. Trzeba jednak pamiętać, że zabiegi modelowania ust z użyciem obu produktów Restylane Lip są zawsze zindywidualizowane,
a decyzja dotycząca zabiegu jest podejmowana przez pacjenta w konsultacji z lekarzem. 
 
dr hab. n. med. Małgorzata Sokołowska Wojdyło, prof. nadzw. GUMed,  Gdynia ul. Batalionów Chłopskich 24;
tel
(058) 661-61-92, 607-297-835