Restylane SubQ - informacja prasowa

Restylane SubQ – preparat do zwiększania objętości i modelowania konturów twarzy

Restylane SubQ to nowoczesny preparat przeznaczony do kształtowania i konturowania twarzy. Jego producentem jest szwedzka firma Q-MED -światowy lider w wytwarzaniu naturalnych wypełnień, opartych na opatentowanej echnologii NASHA™.

Restylane SubQ przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, których skóra utraciła elastyczność. Preparat pomaga utrzymać młodzieńczy wygląd. Restylane SubQ stosowany jest w zabiegach korekcji i wolumetrycznego odelowania wybranych części twarzy. Preparat służy przede wszystkim do wypełniania policzków, podbródka oraz do przywracania harmonijnych rysów twarzy. Restylane SubQ działa jak delikatny lifting – spowalnia procesy starzenia, uwydatnia policzki i jednocześnie przywraca napięcie skóry twarzy.

Restylane SubQ dedykowany jest:

· do uwydatniania podbródka
· do uwydatniania policzków
· do powiększania podbródków czy skroni.

Skuteczność preparatu została potwierdzona niezaleSnymi badaniami klinicznymi.

NASHA™ (Non-Animal, Stabilized, Hialuronic Acid) to unikalna technologia produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego, która została stworzona i opatentowana przez firmę Q-MED. Wyjątkową cechą technologii NASHA™ jest proces stabilizacji, dający w konsekwencji jedyny na świecie produkt stabilizowany, róSniący się od naturalnego kwasu hialuronowego poniSej 1%. Minimalna modyfikacja cząsteczki kwasu hialuronowego zapewnia długotrwały efekt estetyczny oraz najwySszy profil bezpieczeństwa, potwierdzony w ponad 65 światowych badaniach klinicznych.

Skuteczność technologii NASHA™ z powodzeniem została potwierdzona w ponad 10 000 000 zabiegów Restylane®.

 
dr hab. n. med. Małgorzata Sokołowska Wojdyło, prof. nadzw. GUMed,  Gdynia ul. Batalionów Chłopskich 24;
tel
(058) 661-61-92, 607-297-835